Runde 1 Covered Bridge Hjemme Borte
Mandag 18.nov Sim 3 – 18.00 Brødrene Dahlstrøm Vegg og Tak
Mandag 18.nov Sim 4 – 20.00 Ramo El-Engros Centrum Advokatkontor
Mandag 18.nov Sim 5 – 20.00 Fake Taxi GFGK Junior 1
Mandag 18.nov Sim 6 – 20.00 Pumpel og Pilt Albatross
Mandag 18.nov Sim 3 – 20.00 Martinsen og Sønn Søstrene Bjerklund
Runde 2 Troon North Hjemme Borte
Mandag 2.des Sim 3 – 20.00 Brødrene Dahlstrøm Albatross
Mandag 2.des Sim 4 – 20.00 GFGK Junior 1 Søstrene Bjerklund
Mandag 2.des Sim 5 – 20.00 Centrum Advokatkontor Martinsen og Sønn
Mandag 2.des Sim 6 – 20.00 Vegg og Tak Pumpel og Pilt
Tirsdag 3.des Sim 5 – 18.00 Ramo El-Engros Fake Taxi
Runde 3 Entrada Hjemme Borte
Mandag 16.des Sim 3 – 20.00 Brødrene Dahlstrøm GFGK Junior 1
Mandag 16.des Sim 4 – 20.00 Centrum Advokatkontor Albatross
Mandag 16.des Sim 5 – 20.00 Vegg og Tak Søstrene Bjerklund
Tirsdag 17.des Sim 5 – 18.00 Ramo El-Engros Martinsen og Sønn
Mandag 16.des Sim 6 – 20.00 Fake Taxi Pumpel og Pilt
Runde 4 Jubilee Course Hjemme Borte
Mandag 6.jan Sim 3 – 20.00 Brødrene Dahlstrøm Martinsen og Sønn
Mandag 6.jan Sim 4 – 20.00 Søstrene Bjerklund Pumpel og Pilt
Mandag 6.jan Sim 5 – 20.00 Albatross Fake Taxi
Tirsdag 7.jan Sim 3 – 18.00 GFGK Junior 1 Ramo El-Engros
Mandag 6.jan Sim 6 – 20.00 Centrum Advokatkontor Vegg og Tak
Runde 5 Bay Hill Hjemme Borte
Mandag 20.jan Sim 3 – 20.00 Brødrene Dahlstrøm Fake Taxi
Tirsdag 21.jan Sim 6 – 18.00 Pumpel og Pilt Ramo El-Engros
Mandag 20.jan Sim 5 – 20.00 Martinsen og Sønn Vegg og Tak
Mandag 20.jan Sim 6 – 20.00 Søstrene Bjerklund Centrum Advokatkontor
Mandag 20.jan Sim 4 – 20.00 Albatross GFGK Junior 1
Runde 6 Belfry Hjemme Borte
Tirsdag 4.feb Sim 4 – 18.00 Brødrene Dahlstrøm Ramo El-Engros
Mandag 3.feb Sim 4 – 20.00 Fake Taxi Vegg og Tak
Mandag 3.feb Sim 5 – 20.00 Pumpel og Pilt Centrum Advokatkontor
Mandag 3.feb Sim 6 – 20.00 Martinsen og Sønn GFGK Junior 1
Mandag 3.feb Sim 3 – 20.00 Søstrene Bjerklund Albatross
Runde 7 Mauna Hjemme Borte
Mandag 10.feb Sim 3 – 20.00 Brødrene Dahlstrøm Pumpel og Pilt
Mandag 10.feb Sim 4 – 20.00 Martinsen og Sønn Fake Taxi
Tirsdag 11.feb Sim 5 – 18.00 Søstrene Bjerklund Ramo El-Engros
Mandag 10.feb Sim 6 – 20.00 Albatross Vegg og Tak
Mandag 10.feb Sim 5 – 20.00 GFGK Junior 1 Centrum Advokatkontor
Runde 8 Emerald Dunes Hjemme Borte
Mandag 2.mars Sim 3 – 20.00 Brødrene Dahlstrøm Søstrene Bjerklund
Mandag 2.mars Sim 4 – 20.00 Albatross Martinsen og Sønn
Mandag 2.mars Sim 5 – 20.00 GFGK Junior 1 Pumpel og Pilt
Mandag 2.mars Sim 6 – 20.00 Centrum Advokatkontor Fake Taxi
Tirsdag 3.mars Sim 2 – 18.00 Vegg og Tak Ramo El-Engros
Runde 9 Sea Island Hjemme Borte
Mandag 16.mars Sim 3 – 20.00 Brødrene Dahlstrøm Centrum Advokatkontor
Mandag 16.mars Sim 4 – 20.00 Vegg og Tak GFGK Junior 1
Tirsdag 17.mars Sim 6 – 18.00 Ramo El-Engros Albatross
Mandag 16.mars Sim 6 – 20.00 Fake Taxi Søstrene Bjerklund
Mandag 16.mars Sim 5 – 20.00 Pumpel og Pilt Martinsen og Sønn