Runde 1 Jubilee Course Hjemme Borte
Tirsdag 27.nov Sim 3 – 20.00 Martinsen og Sønn To unge menn
Tirsdag 27.nov Sim 5 – 20.00 Hykkelikken 2 Statler and Waldorf
Tirsdag 27.nov Sim 3 – 18.00 Berni Team Titleist
Jackon W/O G2
Tirsdag 27.nov Sim 5 – 18.00 IPA Nordmark Spesial
Runde 2 Trron North Hjemme Borte
Tirsdag 11.des Sim 5 – 18.00 Martinsen og Sønn Nordmark Spesial
W/O G2 IPA
Tirsdag 11.des Sim 3 – 18.00 Team Titleist Jackon
Tirsdag 11.des Sim 3 – 20.00 Statler and Waldorf Berni
Tirsdag 11.des Sim 6 – 18.00 To unge menn Hykkelikken 2
Runde 3 Emerald Dunes Hjemme Borte
Tirsdag 8.jan Sim 3 – 20.00 Martinsen og sønn Berni
Tirsdag 8.jan Sim 5 – 20.00 Jackon Hykkelikken 2
Tirsdag 8.jan Sim 3 – 18.00 IPA To unge menn
Tirsdag 8.jan Sim 5 – 18.00 Nordmark Spesial Statler and Waldorf
W/O G2 Team Titleist
Runde 4 Holtsmark Hjemme Borte
Tirsdag 15.jan Sim 3 – 20.00 Martinsen og Sønn Hykkelikken 2
Tirsdag 15.jan Sim 5 – 20.00 Berni To unge menn
Tirsdag 15.jan Sim 3 – 18.00 Jackon Statler and Waldorf
Tirsdag 15.jan Sim 5 – 18.00 IPA Team Titleist
Nordmark Spesial W/O G2
Runde 5 Oslo GK Hjemme Borte
Tirsdag 29.jan Sim 3 – 20.00 Martinsen og Sønn IPA
Tirsdag 29.jan Sim 5 – 18.00 Nordmark Spesial Jackon
W/O G2 Berni
Tirsdag 29.jan Sim 5 – 20.00 Team Titleist Hykkelikken 2
Tirsdag 29.jan Sim 6 – 18.00 Statler and Waldorf To unge menn
Runde 6 Belfry Hjemme Borte
Martinsen og Sønn W/O G2
Tirsdag 12.feb Sim 5 – 18.00 Team Titleist Nordmark Spesial
Tirsdag 12.feb Sim 3 – 18.00 Statler and Waldorf IPA
Tirsdag 12.feb Sim 5 – 20.00 To unge menn Jackon
Tirsdag 12.feb Sim 6 – 18.00 Hykkelikken 2 Berni
Runde 7 Mauna Hjemme Borte
Tirsdag 26.feb Sim 3 – 20.00 Martinsen og Sønn Statler and Waldorf
Tirsdag 26.feb Sim 5 – 20.00 To unge menn Team Titleist
Hykkelikken 2 W/O G2
Tirsdag 26.feb Sim 5 – 18.00 Berni Nordmark Spesial
Tirsdag 26.feb Sim 6 – 18.00 Jackon IPA
Runde 8 Losby Hjemme Borte
Tirsdag 12.mars Sim 3 – 20.00 Martinen og Sønn Jackon
Tirsdag 12.mars Sim 5 – 20.00 IPA Berni
Tirsdag 12.mars Sim 5 – 18.00 Nordmark Spesial Hykkelikken 2
W/O G2 To unge menn
Tirsdag 12.mars Sim 6 – 18.00 Team Titleist Statler and Waldorf
Runde 9 Sea Island Hjemme Borte
Tirsdag 19.mars Sim 3 – 20.00 Martinsen og Sønn Team Titleist
Statler and Waldorf W/O G2
Tirsdag 19.mars Sim 5 – 18.00 To unge menn Nordmark Spesial
Tirsdag 19.mars Sim 3 – 18.00 Hykelikken 2 IPA
Tirsdag 19.mars Sim 6 – 18.00 Berni Jackon