Runde 1 Jubilee Course Hjemme Borte
Onsdag 22.nov Sim 3 – 20.00 Gutta Krutt To unge menn
Onsdag 22.nov Sim 5 – 18.00 Team Island Sykehuset Østfold
Torsdag 23.nov Sim 5 – 17.00 Nordmark Spesial Haakon Larsen AS
Onsdag 22.nov Sim 3 – 18.00 Mills Hykkelikken 2
W/O Jamba Jumbo
Onsdag 22.nov Sim 5 – 20.00 Brødrene Dahlstrøm Herregårdsmur AS
Runde 2 Trron North Hjemme Borte
Onsdag 29.nov Sim 3 – 20.00 Gutta Krutt Brødreme Dahlstrøm
Herregårdsmur AS W/O
Onsdag 29.nov Sim 6 – 20.00 Jamba Jumbo Mills
Torsdag 30.nov Sim 5 – 17.00 Hykkelikken 2 Nordmark Spesial
Onsdag 29.nov Sim 5 – 20.00 Haakin Larsen AS Team Island
Onsdag 29.nov Sim 6 – 18.00 Sykehuset Østfold To unge menn
Runde 3 Emerald Dunes Hjemme Borte
Onsdag 13.des Sim 3 – 20.00 Gutta Krutt Haakon Larsen AS
Onsdag 13.des Sim 5 – 18.00 Sykehuset Østfold Hykkelikken 2
Mandag 11.des Sim 5 – 18.00 To unge menn Janba Jumbo
Onsdag 13.des Sim 3 – 18.00 Team Island Herregådsmur AS
Torsdag 14.des Sim 5 – 17.00 Nordmark Spesial Brødrene Dahlstrøm
Mills W/O
Runde 4 Holtsmark Hjemme Borte
Onsdag 20.des Sim 3 – 20.00 Gutta Krutt Herregårdsmur AS
Onsdag 20.des Sim 5 – 20.00 Jamba Jumbo Brødrene Dahlstrøm
Hykkelikken 2 W/O
Onsdag 20.des Sim 3 – 18.00 Haakon Larsen AS Mills
Torsdag 21.des Sim 5 – 17.00 Sykehuset Østfold Nordmark Spesial
Mandag 18.des Sim 6 – 18.00 To unge menn Team Island
Runde 5 Bethpage Hjemme Borte
Onsdag 10.jan Sim 3 – 20.00 Gutta Krutt Mills
W/O Nordmark Spesial
Onsdag 10.jan Sim 6 – 18.00 Brødrene Dahlstrøm Team Island
Mandag 8.jan Sim 4 – 20.00 Herregårdsmur AS To unge menn
Onsdag 10.jan Sim 5 – 20.00 Jamba Jumbo Sykehuset Østfold
Onsdag 10.jan Sim 6 – 20.00 Hykkelikken 2 Haakon Larsen AS
Runde 6 Belfry Hjemme Borte
Onsdag 17.jan Sim 3 – 20.00 Gutta Krutt Jamba Jumbo
Onsdag 17.jan Sim 5 – 18.00 Hykkelikken 2 Herregårsmur AS
Onsdag 17.jan Sim 6 – 18.00 Haakon Larsen AS Brødrene Dahlstrøm
Sykehuset Østfold W/O
Mandag 15.jan Sim 5 – 20.00 To unge menn Mills
Torsdag 18.jan Sim 5 – 17.00 Team Island Nordmark Spesial
Runde 7 Mauna Hjemme Borte
Onsdag 31.jan Sim 3 – 20.00 Gutta Krutt Team Island
Torsdag 1.feb Sim 5 – 17.00 Nordmark Spesial To unge menn
Onsdag 31.jan Sim 6 – 18.00 Mills Sykehuset Østfold
W/O Haakon Larsen AS
Onsdag 31.jan Sim 6 – 20.00 Brødrene Dahlstrøm Hykkelikken 2
Onsdag 31.jan Sim 5 – 20.00 Herregårdsmur AS Jamba Jumbo
Runde 8 Losby Hjemme Borte
Gutta Krutt W/O
Onsdag 14.feb Sim 5 – 18.00 Brødrene Dahlstrøm Mills
Torsdag 15.feb Sim 5 – 17.00 Herregårdsmur AS Nordmark Spesial
Onsdag 14.feb Sim 3 – 18.00 Jamba Jumbo Team Island
Onsdag 14.feb Sim 5 – 20.00 Hykkelikken 2 To unge menn
Onsdag 14.feb Sim 6 – 20.00 Haakon Larsen AS Sykehuset Østfold
Runde 9 Sea Island Hjemme Borte
Onsdag 28.feb Sim 3 – 20.00 Gutta Krutt Sykehuset Østfoold
Mandag 26.feb Sim 4 – 18.00 To unge menn Haakon Larsen AS
Onsdag 28.feb Sim 6 – 18.00 Team Island Hykkelikken 2
Torsdag 1.mar Sim 5 – 17.00 Nordmark Spesial Jamba Jumbo
Onsdag 28.feb Sim 5 – 20.00 Mills Herregårdsmur AS
W/O Brødrene Dahlstrøm
Runde 10 Bariff Hjemme Borte
Onsdag 7.mars Sim 3 – 20.00 Gutta Krutt Hykkelikken 2
Onsdag 7.mars Sim 5 – 20.00 Haakon Larsen AS Jamba Jumbo
Onsdag 7.mars Sim 3 – 18.00 Sykejuset Østfold Herregårdsmur AS
Onsdag 7.mars Sim 6 – 18.00 To unge menn Brødrene Dahlstrøm
Team Island W/O
Tor 8.mar Sim 5 – 17.00 Nordmark Spesial Mills
Runde 11 Cog Hill Hjemme Borte
Tor 15.mars Sim 5 – 17.00 Gutta Krutt Nordmark Spesial
Onsdag 14.mars Sim 5 – 18.00 Mills Team Island
W/O To unge menn
Onsdag 14.mars Sim 3 – 18.00 Brødrene Dahlstrøm Sykehuseet Østfold
Onsdag 14.mars Sim 5 – 20.00 Herregårdsmur AS Haakon Larsen AS
Onsdag 14.mars Sim 6 – 20.00 Jamba Jumbo Hykkelikken 2