Runde 1 Jubilee Course Hjemme Borte
Tirsdag 21.nov Sim 3 – 18.00 Nettpartner HHG Juniorer
Tirsdag 21.nov Sim 5 – 18.00 Pumpel & Pilt Advokatene
Tirsdag 21.nov Sim 6 – 18.00 Onsøy/HHG Tiffarna
Tirsdag 21.nov Sim 3 – 20.00 Golf & Limtre GFGK Juniorer 2
Tirsdag 21.nov Sim 5 – 20.00 Gressvik Utemiljø As Øyelegene
Tirsdag 21.nov Sim 6 – 20.00 Mizuno Gutta Vegg og Tak
Runde 2 Trron North Hjemme Borte
Tirsdag 28.nov Sim 3 – 18.00 Nettpartner Vegg og Tak
Tirsdag 28.nov Sim 5 – 18.00 Øyelegene Mizuno Gutta
Tirsdag 28.nov Sim 6 – 18.00 GFGK Juniorer 2 Gressvik Utemiljø AS
Tirsdag 28.nov Sim 3 – 20.00 Tiffarna Golg & Limtre
Tirsdag 28.nov Sim 5 – 20.00 Advokatene Onsøy/HHG
Tirsdag 28.nov Sim 6 – 20.00 HHG Juniorer Pumpel & Pilt
Runde 3 Emerald Dunes Hjemme Borte
Tirsdag 12.des Sim 3 – 18.00 Nettpartner Tiffarna
Tirsdag 12.des Sim 5 – 18.00 Advokatene GFGK Juniorer 2
Tirsdag 12.des Sim 6 – 18.00 HHG Juniorer Øyelegene
Tirsdag 12.des Sim 3 – 20.00 Pumpel & Pilt Vegg og Tak
Tirsdag 12.des Sim 5 – 20.00 Onsøy/HHG Mizuno Gutta
Tirsdag 12.des Sim 6 – 20.00 Golf & Limtre Gressvik Utemiljø AS
Runde 4 Holtsmark Hjemme Borte
Tirsdag 19.des Sim 3 – 18.00 Nettpartner Golf & Limtre
Tirsdag 19.des Sim 5 – 18.00 Gressvik Utemiljø AS Onsøy/HHG
Tirsdag 19.des Sim 6 – 18.00 Mizuno Gutta Pumpel & Pilt
Tirsdag 19.des Sim 3 – 20.00 Vegg og Tak HHG Juniorer
Tirsdag 19.des Sim 5 – 20.00 Øyelegene Advokatene
Tirsdag 19.des Sim 6 – 20.00 GFGK Juniorer 2 Tiffarna
Runde 5 Bethpage Hjemme Borte
Tirsdag 9.jan Sim 3 – 18.00 Nettpartner Mizuno Gutta
Tirsdag 9.jan Sim 5 – 18.00 Vegg og Tak Gressvk Utemiljø AS
Tirsdag 9.jan Sim 6 – 18.00 Øyelegene Golf & Limtre
Tirsdag 9.jan Sim 3 – 20.00 GFGK Juniorer 2 Onsøy/HHG
Tirsdag 9.jan Sim 5 – 20.00 Tiffarna Pumpel & Pilt
Tirsdag 9.jan Sim 6 – 20.00 Advokatene HHG Juniorer
Runde 6 Belfry Hjemme Borte
Tirsdag 16.jan Sim 3 – 18.00 Nettpartner Pumpel og Pilt
Tirsdag 16.jan Sim 5 – 18.00 Onsøy/HHG HHG Juniorer
Tirsdag 16.jan Sim 6 – 18.00 Golf & Limtre Advokatene
Tirsdag 16.jan Sim 3 – 20.00 Gressvik Utemiljø AS Tiffarna
Tirsdag 16.jan Sim 5 – 20.00 Mizuno Gutta GFGK Juniorer 2
Tirsdag 16.jan Sim 6 – 20.00 Vegg og Tak Øyelegene
Runde 7 Mauna Hjemme Borte
Tirsdag 30.jan Sim 3 – 18.00 Nettpartner Gressvik Utemiljø AS
Tirsdag 30.jan Sim 5 – 18.00 Mizuno Gutta Golf & Limtre
Tirsdag 30.jan Sim 6 – 18.00 Vegg og Tak Onsøy/HHG
Tirsdag 30.jan Sim 3 – 20.00 Øyelegene Pumpel & Pilt
Tirsdag 30.jan Sim 5 – 20.00 GFGK Juniorer 2 HHG Juniorer
Tirsdag 30.jan Sim 6 – 20.00 Tiffarna Advokatene
Runde 8 Losby Hjemme Borte
Tirsdag 13.feb Sim 3 – 18.00 Nettpartner Onssøy/HHG
Tirsdag 13.feb Sim 5 – 18.00 Golf & Limtre Pumpel & Pilt
Tirsdag 13.feb Sim 6 – 18.00 Gressvik Utemiljø AS HHG Juniorer
Tirsdag 13.feb Sim 3 – 20.00 Mizuno Gutta Advokatene
Tirsdag 13.feb Sim 5 – 20.00 Vegg og Tak Tiffarna
Tirsdag 13.feb Sim 6 – 20.00 Øyelegene GFGK Juniorer 2
Runde 9 Sea Island Hjemme Borte
Tirsdag 27.feb Sim 3 – 18.00 Nettpartner Øyelegene
Tirsdag 27.feb Sim 5 – 18.00 GFGK Juniorer 2 Vegg og Tak
Tirsdag 27.feb Sim 6 – 18.00 Tiffarna Mizuno Gutta
Tirsdag 27.feb Sim 3 – 20.00 Advokatene Gressvok Utemiljø AS
Tirsdag 27.feb Sim 5 – 20.00 HHG Juniorer Golf & Limtre
Tirsdag 27.feb Sim 6 – 20.00 Pumpel & Pilt Onsøy/HHG
Runde 10 Bariff Hjemme Borte
Tirsdag 6.mars Sim 3 – 18.00 Nettpartner Advokatene
Tirsdag 6.mars Sim 5 – 18.00 HHG Juniorer Tiffarna
Tirsdag 6.mars Sim 6 – 18.00 Pumpel & Pilt GFGK Juniorer 2
Tirsdag 6.mars Sim 3 – 20.00 Onsøy/HHG Øyelegene
Tirsdag 6.mars Sim 5 – 20.00 Golf & Limtre Vegg og Tak
Tirsdag 6.mars Sim 6 – 20.00 Gressvik Utemiljø AS Mizuno Gutta
Runde 11 Cog Hill Hjemme Borte
Tirsdag 13.mars Sim 3 – 18.00 Nettpartner GFGK Juniorer 2
Tirsdag 13.mars Sim 5 – 18.00 Tiffarna Øyelegene
Tirsdag 13.mars Sim 6 – 18.00 Advokatene Vegg og Tak
Tirsdag 13.mars Sim 3 – 20.00 HHG Juniorer Mizuno Gutta
Tirsdag 13.mars Sim 5 – 20.00 Pumpel & Pilt Gressvik Utemiljø AS
Tirsdag 13.mars Sim 6 – 20.00 Onsøy/HHG Golf & Limtre